Zamknij

Kasjer / Pomocnik sklepu Koluszki

image description

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: KS/Łódź

  • Obowiązki:

    • Obsługa kas fiskalnych i rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami oraz czynności bieżące np. uzupełnianie stojaków przykasowych, dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
    • Kontrolowanie przydzielonego  / wskazanego regału pod względem czystości, zasady FIFO, aktualności fiszek, zatowarowania, terminów przydatności do spożycia, oznaczeń promocyjnych oraz innych zgodnie ze standardami
    • Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
    • Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami głównie stanowiska pracy, odniesienie na miejsce towarów pozostawionych przez Klientów na kasie, liczenie pieczywa do zwrotu
  • Wymagania:

    • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Komunikacja ustna i pisemna w języku polskim
    • Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
    • Znajomość bilonu i banknotów obowiązujących w Polsce
    • Umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 100 000 umożliwiająca prawidłowe przyjmowanie i wydawanie gotówki oraz rozliczanie utargu
    • Schludny wygląd, sumienność, uczciwość, zaangażowanie w obowiązki
  • Oferujemy:

    • Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
    • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
    • Możliwość dłuższej współpracy
    • Stawka godzinowa + premia za produktywność
    • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
    • Elastyczny grafik
    • Terminowe wynagrodzenie
    • Pracę w markecie na terenie Koluszek

Oferta ważna od 2014-07-25 09:46:06 do 2014-08-24 09:46:06 Oferta ważna jeszcze przez 24 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podobne ofert pracy

11-06-2012

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ŁÓDŹ - Oferta specjalna
11-06-2012

Kasjer/Sprzedawca w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka - Oferta specjalna
11-06-2012

Inwentaryzacja Sieradz

Sieradz - Oferta specjalna
11-06-2012

Kasjer/Sprzedawca w Zgierzu

Zgierz - Oferta specjalna
Nowe 11-06-2012

Kasjer/Sprzedawca w Pabianicach

Pabianice - Oferta specjalna

Kasjer/Sprzedawca w Sieradzu

2014-03-11 11:17:28

Pracownik hali w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka
2014-05-27 09:45:23

Kasjer/Sprzedawca - Bełchatów

Bełchatów