Zamknij

Kasjer/Sprzedawca - Bielsko-Biała

image description

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: KS/INT/Bielsko-Biała

  • Obowiązki:

    • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
    • Obsługa klienta
    • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • Wymagania:

    • Aktualna książeczka sanitarno– epidemiologiczna
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy
    • Osoby pełnoletnie
  • Oferujemy:

    • Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
    • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
    • Elastyczny grafik pracy
    • Stawkę godzinową

Oferta ważna od 2014-07-04 18:34:47 do 2014-09-02 18:34:47 Oferta ważna ostatni dzień

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podobne ofert pracy

Nowe 11-06-2012

Kasjer/Sprzedawca - Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój - Oferta specjalna
Nowe 2014-08-28 09:38:56

Kasjer/Pomocnik Sklepu - Knurów ul. Staszica

Knurów
Nowe 2014-09-02 08:54:12

Kasjer/Sprzedawca -Pawłowice

Pawłowice
Nowe 2014-08-29 12:12:53

Kasjer/Sprzedawca - Zabrze (Janika)

Zabrze
Nowe 2014-09-01 16:50:27

Pracownik hali - Zabrze

Zabrze
2014-08-25 12:29:02

Pracownik hali - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
Nowe 2014-08-28 09:38:14

Kasjer/Sprzedawca - Sosnowiec CH Plejada

Sosnowiec
2014-07-22 06:50:02

Kasjer/Sprzedawca - Jaworzno ul. Wojska Polskiego

Jaworzno