Zamknij

Kasjer/Sprzedawca Starachowice

image description

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: KS/Starachowice

  • Obowiązki:

    • Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
    • Obsługa Klienta

  • Wymagania:

    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna   (obowiązkowo !)
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność
    • Dyspozycyjność
    • Wykształcenie średnie
    • Dobra dykcja
    • Komunikatywność
    • Poprawna polszczyzna
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Odpowiedzialność
    • Kreatywność
  • Oferujemy:

    • Umowa zlecenie podpisywana z InterKadra
    • Bezpłatne szkolenie kasjerskie
    • Zmianowy system pracy
    • Elastyczny grafik pracy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego umożliwiającego rozwój kariery zawodowej

Oferta ważna od 2014-01-14 12:27:27 do 2014-02-13 12:27:27 Oferta ważna ostatni dzień

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podobne ofert pracy

11-06-2012

Merchandisier / Pracownik do wykładania towaru (powiat staszowski)

Lokalizacje powiatu staszowskiego: Bogoria, Połaniec, Rytwiany, Staszów - Oferta specjalna
2014-03-21 20:08:21

Kasjer / Sprzedawca Jędrzejów

Jędrzejów
2014-03-31 10:41:40

Kasjer/Sprzedawca Kielce

Kielce
2014-03-04 09:59:44

Pracownik hali Kielce

Kielce
2014-03-28 12:50:04

Pracownik hali Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski
2014-03-04 21:51:56

Koordynator regionalny ds. merchandisingu

Kielce
2014-04-15 08:50:34

Merchandisier / Pracownik do wykładania towaru (powiat głubczycki)

Lokalizacje powiatu głubczyckiego : Baborów, Branice, Głubczyce
2014-03-02 00:25:28

Merchandisier / Pracownik do wykładania towaru

Końskie